Тематика батьківських зборів

Ліцею № 81 ім. П.Сагайдачного Львівської міської ради

на 2018 – 2019н.р.

№ з/п Клас Назва заходу Відповідальний Відмітка про виконання
1 1-і С Е Р П Е Н Ь 1. Настановчі збори з питань організації освітнього процесу учнів 1-х класів. «Дитина на порозі шкільного життя. Психологічна готовність до навчання у школі. Проблеми адаптації першокласників». 2. Відповідальність батьків за виховання дітей (ознайомлення з нормативними документами). директор ЗДНВР кл. кер. 1-х класів психолог
2 1 - 4 В Е Р Е С Е Н Ь 1. Ознайомлення батьків з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вивчення навчальних предметів і організації освітнього процесу в 2018-2019 н.р. Усе, що варто знати батькам… 2. Безпека на дорозі. Маршрути «Дім -школа». Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!». 3. Формування в дітей позитивної мотивації до навчання. 4. Підсумки роботи за минулий навчальний рік. ЗДНВР, кл. кер. 1 – 4-х психолог адміністр.
5 - 8 1. Формула Нової української школи. Чим особливе навчання за програмою Нової української школи. 2. Особливості адаптації дітей при переході зі школи І ступеня у школу ІІ ступеня. Рекомендації батькам п’ятикласників. 3. Підсумки роботи за минулий навчальний рік. психолог кл. кер. адміністр. кл.кер
  1. Ключові компетентності Нової української школи.
  2. Шкідливі звички. Співпраця батьків та колективу школи у профілактиці їх серед учнівської молоді.
  3. Звіти загальношкільного та класних батьківських комітетів про роботу за минулий навчальний рік.
  4. Організація навчально-виховного процесу у 2018-2019 н.р.
кл. кер. психолог адміністр. кл.кер.
3 1 - 4 Л И С Т О П А Д
  1. Почуйте свою дитину (проблеми спілкування батьків і дітей).
  2. Правове виховання учнів початкової школи.
кл. кер. практичний психолог
5 - 8 1. Час бити в дзвони (протидія дитячій агресії). 2. Тілесні покарання дітей і психічне здоров’я дитини. кл. кер. соц. педагог
9 - 11 1. Важкі підлітки - дзеркало наших помилок. Стан дотримання законодавства у сфері захисту суспільної моралі. 2. Профорієнтація старшокласників, перспективи для випускників. Співпраця з НУ «Львівська політехніка», комп’ютерною академією «ШАГ», із вузами Польщі. кл. кер. адміністр.
4 1 - 4 С І Ч Е Н Ь 1. Підсумки навчально-виховної роботи за I семестр. 2. Співробітництво вчителя і батьків у процесі родинного виховання молодших школярів. ЗДНВР кл.кер.
5 – 8 1. Підсумки навчально-виховної роботи за I семестр. 2. Рефлективний практикум спілкування для батьків «Стань дитині вірним другом». ЗДНВР кл.кер. психолог
9 - 11 1. Підсумки навчально-виховної роботи за I семестр. 2.Роль виховних інститутів у старшому шкільному віці (школа, родина, вулиця, засоби масової інформації). ЗДНВР кл. кер. психолог
5 1 - 4 Б Е Р Е З Е Н Ь 1.Співпраця школи і батьків у навчанні та вихованні дітей. 2.Покарання дітей. Поради батькам для успішного спілкування з дітьми. психолог кл. кер.
5 - 8 1. Причини агресивності школярів. Як уникнути спалахів агресії. 2. Піклування батьків і школи про здоров’я і фізичне виховання учнів. кл. кер. ЗДВР психолог
9 - 11 1. Типові помилки в сімейному вихованні. Як їх уникнути. 2. Шкідливі звички молоді. Здоровий спосіб життя. кл. кер. психологічна служба
6 1 - 4 Т Р А В Е Н Ь 1. Підсумки навчально-виховної роботи за рік. ДПА у 4-х класах. 2. Залучення учнів початкової школи до відпочинку в пришкільному таборі з денним перебуванням. 3. Правила техніки безпеки та поведінки учнів влітку. кл. кер. педагог-організатор
5 - 8 1. Підсумки навчально-виховної роботи за рік. 2. Літнє оздоровлення учнів. 3.Завдання сім’ї та школи з підготовки до організованого закінчення навчального року 4. Безпека дітей під час літніх канікул. ЗДНВР кл. кер.
9 - 11 1. Підсумки навчально-виховної роботи за рік. 2. ДПА і ЗНО випускників. Ознайомлення батьків з нормативними документами МОН України про освіту. 3. Вибір життєвого шляху старшокласниками. кл. кер. адміністрац.