Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти м. Львова

Керуючись ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою реалізації положень ст. 13 Закону України “Про освіту“, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 “Про затвердження Порядку обліку дітей шкільного віку та учнів“, для забезпечення права громадян на територіальну доступність початкової та базової середньої освіти виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити:

1.1. Перелік територій, закріплених за закладами загальної середньої освіти Галицького району м. Львова (додаток 1).

1.2. Перелік територій, закріплених за закладами загальної середньої освіти Залізничного району м. Львова (додаток 2).

1.3. Перелік територій, закріплених за закладами загальної середньої освіти Личаківського району м. Львова (додаток 3).

1.4. Перелік територій, закріплених за закладами загальної середньої освіти Сихівського району м. Львова (додаток 4).

1.5. Перелік територій, закріплених за закладами загальної середньої освіти Франківського району м. Львова (додаток 5).

1.6. Перелік територій, закріплених за закладами загальної середньої освіти Шевченківського району м. Львова (додаток 6).

2. Забезпечити організацію прийому учнів до перших класів закладів загальної середньої освіти у першочерговому порядку з територій, закріплених за закладами середньої освіти м. Львова.

3. Дозволити приймати до першого класу закладу загальної середньої освіти поза затвердженою територією обслуговування на 2018-2019 навчальний рік дітей з таких категорій:

3.1. Дітей працівників вказаного закладу загальної середньої освіти.

3.2. Дітей, чиї старші брати та сестри вже навчаються у визначеному закладі загальної середньої освіти.

3.3. Дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи.

4. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики забезпечити оприлюднення інформації про території, закріплені для обслуговування за закладами загальної середньої освіти, на сайтах навчальних закладів та на сайті управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Термін: до 30.03.2018

Відповідальний: начальник управління

освіти департаменту гуманітарної

політики.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Львівський міський голова А. Садовий

ПЕРЕЛІК

Ліцей № 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради вул. Топольна; вул. Гетьмана І. Мазепи, 1-25-Г; вул. Пилипа Орлика, 1-9-А; 1-й Топольний провулок, 2-й Топольний провулок, 3-й Топольний провулок, 4-й Топольний провулок, 5-й Топольний провулок, 6-й Топольний провулок; вул. К. Гордієнка; вул. Рослинна; вул. Висока, вул. Замарстинівська, 169-267, 170-274, вул. Інструментальна, 23-49 (непарні), 38-44 (парні)

/Files/images/TRU.JPG

/Files/images/CHOTURU.JPG

/Files/images/SHIST.JPG

Оголошення

Адміністрація Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 81 I-III ступенів імені П.Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови (вул. гетьмана Мазепи, 1а) проводить набір дітей до 1-го класу 2018 – 2019 н.р.
Документи подавати з 23 квітня по 31 травня 2018 р. у канцелярію школи ( II поверх ).
Перелік документів:
1. Копія свідоцтва про народження дитини.
2. Медична картка (для 1 класу)
3. Новий файлик (А – 4).
4. Документ, що підтверджує місце проживання