«Під покровом Твоїм, Богородице»

Кордони не спинять польоту могутнього слова

Хто серцем могутній ні, куля ні шабля не вб’є.

За нас Батьківщина і рідна нескорена мова,

Не треба чужого, але й не відпустим своє.

За рідну домівку поклали життя вірні діти,

Герої, що завжди залишаться в наших серцях,

За землю, за матір зробили, що мали зробити,

Герої не гинуть, герої живуть у піснях!

17 жовтня відбувся захід до Дня Захисника України «Під покровом Твоїм, Богородице». Учні 6-7-их та 11-их класів декламували вірші, співали патріотичні пісні від часів УПА до наших днів. Знову і знову висвітлювались цікаві факти з історії УПА, були використані фото- та відео-матеріли, фрагменти документальних та художніх фільмів. Через увесь захід пройшла невидима ниточка, що міцно пов’язує героїчні постаті давніх часів і героїв наших сучасних днів.

/Files/images/IMG-b62e6d12f2eb74ce78f7145bfe70677c-V.jpg

/Files/images/IMG-6b681c9a54dc4b10f63ea51896ea31bb-V.jpg

У своєму шкільному родинному колі у цей день ми разом згадали нашого загиблого героя Юрія Голуба, а вчитель Дацьків В.В. зачитала свій вірш «Посвята Юрію Голубу»

/Files/images/IMG-9fbf2d829a99da517ea650f2fe34aa0a-V.jpg

Цікавий та емоційний захід підготувала учитель історії Стасьо Р.І. з допомогою вчителів Гулей Л,П., Подолюх Г.П. та студентів ІV курсу ЛНУ імені Івана Франка.