Проект "День Внутрішнього Миру"

6 листопада соціальний педагог Борис Оксана Володимирівна запросила до школи представників Міжнародної Асоціації «Внутрішній Мир». Волонтери даного проекту провели цікаві інтерактивні заняття серед учнів 6-А та 7-А класів, які мали на меті донести дітям те, що збереження Внутрішнього Миру у всьому світі не можливе без досягнення миру усередині себе. Завдяки таким заняттям учні мали можливість оволодіти особистим досвідом відкриття в собі внутрішнього миру за допомогою практик уважності, світської медитації, емоційної компетентності. Дані техніки через гру, музику, візуальні мистецтва, допомогли краще справитися з труднощами та стресами повсякденного життя, сприяли зміцненню універсальних цінностей, необхідних для побудови якісно нових взаємин між людьми, заснованих на гармонії та повазі.

/Files/images/IMG_2522.JPG

/Files/images/IMG_2514.JPG