Досягнення

ЛССЗШ № 81 ім. П.Сагайдачного:

-Учні школи є постійними учасниками та переможцями Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад різного рівня, Міжнародних конкурсів: ім. Петра Яцика, «Колосок», «Левеня», «Кенгуру», «Бобер»; конкурсу «Краєзнавець», Всеукраїнських конкурсів мов «Ґрінвіч», «Орля», «Галлус» та ін.
- За результатами ЗНО- 2012 учні школа входить у десятку кращих ЗНЗ м.Львова
- У 2011 – 12 н.р. школу закінчило 57 учнів. 53 стали студентами ВНЗ: 21 – ЛНУ ім І.Франка, 17 – ЛНУ «Львівська політехніка», 6 – Львівський медичний університет; 80% зараховані на бюджетну форму навчання.
- У 2012 – 13 н.р. школу закінчило 71 учень, 70 з них стали студентами ВНЗ III- IV рівня акредитації, а 1 – ВНЗ I- II р.а.; 78 % навчаються на бюджетній формі навчання.