Освіта - важливий чинник, який визначає якість приватного життя і майбутнє суспільства в цілому

Майк Фуллан

Місія школи:

Розвиток креативної особистості, здатної до життєтворчості, інноваційної діяльності, самореалізації в умовах ринкової економіки, мінливого соціального середовища, яка зможе адаптуватися до нових життєвих умов, самостійно знаходитиме себе як повноцінну особистість, яка реалізовуватиме свої індивідуальні здібності, нахили, обдарування.

Мета школи:

- Забезпечити впровадження постулату сьогодення: не передавати учневі готові знання, а навчити самостійно навчатися та здобувати знання, вміти їх застосовувати у повсякденному житті.

- Забезпечити якісне вивчення іноземних мов, як комуніктивного засобу спілкування в умовах прямування України до Євросоюзу.

- Розвивати індивідуальні здібності, нахили, обдарування дітей.

- Формувати в учнів свідому дисципліну, культуру поведінки, національну та громадянську свідомість та самосвідомість.

- Вчити учня знаходити себе як повноцінну самодостатню особистість.