/Files/images/Барвінкова книгарня.png

«Школа – це перш за все, книга,
а виховання – перш за все, слово, книга
і живі людські відносини».
(В.А. Сухомлинський)

Бібліотека – це свобода. Свобода читати, свобода спілкуватися. Це дозвілля,це притулок і це доступ до інформації.

Книги – це спосіб спілкуватися з мертвими. Це спосіб вчитися у тих, кого більше немає з нами.

Якщо ви не цінуєте бібліотеки, значить ви не цінуєте інформацію, культуру або мудрість. Ви заглушуєте голоси минулого і шкодите майбутньому.

Одного разу Альберта Ейнштейна запитали, як ми можемо зробити наших дітей розумнішими. Його відповідь була простою і мудрою. Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумні, сказав він, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони були ще розумнішими, читайте їм ще більше казок.