Олімпійський урок

Протиборство, перемоги —
спортом пройдені дороги.
Успіх, результат, медалі,
сльози, гімн на п’єдесталі.
Праця, піт і тренування.
Підсумовує старання
Олімпійський знов рекорд.
То ж приймай вітання, СПОРТ!
З 12 по 16 вересня 2016 року у нашій школі були проведені Олімпійські уроки.
У 3-В класі відбувся урок на тему «Футбол». Для участі в уроці був запрошений тренер футбольного клубу «Опір» п. Кульчицький Іван Романович. Діти радо спілкувались із тренером, задавали цікаві запитання, пробували робити різні футбольні трюки.
У 3-Б класі запрошеним гостем на урок був випускник нашої школи, багаторазовий чемпіон України, призер міжнародних змагань, магістр спорту, тренер з велоспорту Міхенько Маркіян Андрійович.
Такими цікавими уроками завдячуємо вчителю фізичного виховання Борик Євгенії Ярославівні.

/Files/images/22222.jpg

/Files/images/DSCN11750000.jpg

«Шкільна ліга з шахів»

На базі нашої школи 19-20 жовтня відбулася «Шкільна ліга з шахів» шкіл Шевченківського району. Метою даних змагань є пропаганда, популяризація та залучення учнів до шахових занять, зростання шахової майстерності молодих шахістів серед школярів початкової та середньої загальноосвітньої школи, визначення найсильніших шкільних команд у категоріях початкових та середніх шкіл.
Змагання відбулись за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради і свідчили про те, що дуже багато дітей району займаються шахами і хочуть брати участь у подібних змаганнях.
Переможцями у командному заліку стали:
І місце – СЗШ №100
ІІ місце – СЗШ №22
ІІІ місце – ССЗШ №81
Серед дівчат І місце отримала учениця ССЗШ №81 ім. П.Сагайдачного Крук Софія, серед хлопців І місце виборов учень СЗШ №100 Яремко Роман. Переможці були нагороджені кубками, медалями та дипломами.

/Files/images/Рисунок1.jpg